חברת ארזנט - פתרונות אינטרנט ריכזה עבורכם מספר תוכנות שימושיות שיעזרו לכם בעת בניית האתר ותחזוקתו השוטפת

כמו כן ריכזנו מספר מצומצם של תוכנות ותוספות שיעזרו לכם בשימוש יעיל של מחשבכם האישי

A A A
הדפסשלח לחבר

תוכנות למתכנתים ובעלי אתרים:

להורדהלאתר הרשמיPutty
תוכנת Putty היא תוכנת קוד פתוח ובעזרתה ניתן להתחבר לשרתים עם גישה SSH ו/או Telnet, התוכנה פותחה במקור על ידי סימון טאטהם עבור פלטפורמת Windows.
להורדהלאתר הרשמיFlashFXP
תוכנת FTP המציעה מגוון אפשרויות: העלאה והורדה של קבצים משרתי FTP, העברה ישירה של קבצים בין שרתים (FXP), תמיכה בחידוש העברות שנפסקו באמצע, יצירת תור קבצים להעלאה או הורדה ועוד.
להורדהלאתר הרשמיFileZilla
תוכנת FTP ידידותית וקלה להפעלה. על אף היותה תוכנה חינמית היא מאפשרת עבודה בצורה נוחה מאוד באמצעות תצוגה ויזואלית נעימה של צד מחשב מקומי וצד שרת.
לתוכנה מספר יכולות מתקדמות כגון ייבוא נתוני התחברות בתצורת XML ועוד.
להורדהלאתר הרשמי AceFTP3 Freeware
תוכנת FTP ידועה, חופשית ומצוינת. בעזרת התוכנה ניתן להוריד ולהעלות קבצים משרתי FTP ומשרתי HTTP. לתוכנה אפשרות חידוש הורדה שהופסקה במהלך העבודה, פתיחת מספר חיבורי FTP שונים בו זמנית לעבודה מול מספר שרתים ועוד.
להורדהלאתר הרשמי Core FTP
תוכנת FTP פשוטה מאוד ועם זאת יעילה. התוכנה מאפשרת בחירה מתוך מגוון אפשרות תצוגת מסכי עבודה, כך שמתאפשר לכל משתמש לעבוד לפי התצוגה הנוחה לו. ברשימת האפשרויות המתקדמות ניתן למצוא מאפיינים יעילים רבים למשתמשים מנוסים.
להורדהלאתר הרשמי AceHTML
עורך HTML טוב וחינמי. בעורך זה ניווט קל בתוך הקוד, צביעה של טאגים, ו175 קודים מוגדרים מראש. בקלות ניתן לעבור בין חלון העריכה לחלון הצפיה. התוכנה מתאימה למתכנתים מתחילים ולמקצועיים. קיימת גם גרסת Pro בתשלום בה קיימות תכונות מתקדמות נוספות.

דפדפנים:

להורדהלאתר הרשמי Internet Explorer
אינטרנט אקספלורר (באנגלית: Internet Explorer: בקיצור: אקספלורר, IE או MSIE) הוא דפדפן אינטרנט המפותח על ידי חברת מיקרוסופט ומשווק כחלק ממערכת ההפעלה Windows.‏ IE הוא הדפדפן הנפוץ ביותר באינטרנט.
להורדהלאתר הרשמי Mozilla Firefox
מוזילה פיירפוקס (Mozilla Firefox, במקור "Phoenix", לתקופה קצרה "Mozilla Firebird") הוא דפדפן אינטרנט בקוד פתוח המפותח על ידי קרן מוזילה ומאות מתנדבים.
להורדהלאתר הרשמי Google Chrome
גוגל כרום הוא דפדפן אינטרנט מבית גוגל שגירסת ניסוי (בטא) שלו יצאה בשנת 2008. הדפדפן, המבוסס על קוד פתוח, שאל תכונות רבות מן הדפדפנים הקיימים בשוק, אך עם זאת נבנה מחדש בהתאמה לראייה של גוגל את עולם האינטרנט של היום - עולם של יישומים מבוססי רשת ולא רק של דפי אינטרנט רגילים.
להורדהלאתר הרשמי Safari
ספארי (באנגלית: Safari), דפדפן אינטרנט מתוצרת אפל. ספארי זמין כחלק ממערכת ההפעלה Mac OS X של מחשבי מקינטוש, ספארי כלול כדפדפן ברירת המחדל ב-Mac OS X v10.3. ספארי הוא הדפדפן המובנה במכשירי iPhone ו-iPod touch.
להורדהלאתר הרשמי Opera
אופרה היא תוכנת גלישה רב-פלטפורמית הכוללת דפדפן, לקוח דוא"ל/קבוצות דיון/IRC, פנקס כתובות, קורא RSS, ומנהל הורדות. התוכנה מפותחת על ידי חברה נורבגית, Opera Software.
להורדהלאתר הרשמי Flock
Flock הוא דפדפן המבוסס על פיירפוקס, המפותח על ידי חברת סטארט-אפ הנושאת את אותו שם שנוסדה ב-2005, הדפדפן המשודרג Flock מציע זירה שמאפשרת לתקשר עם חברים ברוב הרשתות החברתיות, כמו YouTube, Flickr ו-Facebook.
להורדהלאתר הרשמי Slim
Slim Browser הוא דפדפן קל משקל ולכן מהיר ויעיל המאפשר לכם לצפות בכמה חלונות צפייה במקביל באותו חלון, כאשר המעבר מתבצע באמצעות ממשק טאבים נוח. הדפדפן כבר כולל בתוכו חוסם פרסומות וחלונות פופ אפ מובנה. אפשרות לאוטומיזציה לתהליכי login שונים. חיפוש נוח ועוד.
להורדהלאתר הרשמי Maxthon
מקסתון (Maxthon, נקרא בעבר MyIE2) הוא דפדפן אינטרנט חינמי אשר מפותח בסין. הוא משתמש במנוע פריסת תצוגה Trident אשר בו משתמש הדפדפן Internet Explorer אך מסוגל אף להשתמש בטכנולוגיית מנוע פריסת התצוגה Gecko אשר בו משתמש הדפדפן פיירפוקס.
להורדהלאתר הרשמי Avant
דפדפן אוונט (Avant Browser), הוא דפדפן חינמי, אשר משתמש במנוע פריסת תצוגה Trident בדומה ל-Internet Explorer. הדפדפן פועל על מערכת ההפעלה ווינדוס 98, ומעלה. האוונט נחשב לדפדפן קל יחסית, ואינו צורך הרבה משאבי מערכת כדי לפעול, ולכן הוא גם מהיר מאד.
להורדהלאתר הרשמי IETester
IETester הוא WebBrowser חינמי, המאפשר לכם לקבל את עיבוד מנועי JavaScript של IE8, IE7 IE 6 and IE5.5 ב-Windows 7, Vista ו-XP, כמו גם IE מותקן באותו תהליך.

תוכנות דואר אלקטרוני:

להורדהלאתר הרשמי Incredimail
תוכנת Incredimail הוקמה ב-1999 על ידי הישראלים עופר וירון אדלר, ומטרתה העיקרית היא להעשיר את חווית השימוש בדואר האלקטרוני - לעומת הפעולה האפורה והשגרתית שהיא בדרך כלל. התוכנה מלווה באמצעים ויזואלים וקוליים רבים ובממשק גרפי עשיר.
להורדהלאתר הרשמי Thunderbird
מוזילה ת'נדרבירד (Thunderbird - ציפור הרעם) היא תוכנת דואר אלקטרוני המפותחת על ידי קרן מוזילה כתוכנת קוד פתוח. התוכנה מופצת בגרסאות עבור מערכות ההפעלה לינוקס, חלונות ו_Mac OS, וכן ניתן להשתמש בקוד המקור שלה על מנת להדר גרסאות עבור מערכות הפעלה נוספות.
להורדהלאתר הרשמי Eudora
Eudora Mail בגירסה האחרונה, היא אחת מתוכנות הדואר הטובות ביותר שניתן למצוא כאלטרנטיבה לתוכנת האוטלוק של מיקרוסופט. בין האפשרויות והכלים שמציעה התוכנה: תמיכה בריבוי חשבונות, הגדרת מסננים כנגד דואר זבל ( Spam ) קביעת חוקים למיון של דואר נכנס לתיקיות, מענה אוטומטי למכתבים הודעה אוטומאטית על הגעת מייל ועוד.
להורדהלאתר הרשמי The Bat
חבילת דואר אלקטרוני פשוטה להפעלה, המספקת אפשרויות בחירה מגוונות וחשובות, היתרון הבולט בתוכנה זו רמת האבטחה הגבוהה ושמירה על הפרטיות. והחיסרון היחידי שהתוכנה לא חינמית. מוגבלת ל-30 יום, ואחר כך די יקרה (54.74 דולר).
להורדהלאתר הרשמי GroupMail Free Edition
תוכנה חופשית וותיקה לניהול רשימות דואר ושליחת אימייל מעוצב לרשימות דיוור. בעזרת התוכנה ניתן ליצור רשימות דיוור בקלות יתרה, להוסיף לכל רשימה את נמעני הרשימה ולדוור בתצורות text ו- html. התוכנה מאפשרת בדיקת syntax לכתובות והתממשקות ל- Outlook בעזרת Add-on חינמי אף הוא.
להורדהלאתר הרשמי Spamihilator
תוכנה חופשית לסינון דואר זבל (Junk). טוענים לפילטר המסנן כ- 98% מדואר הזבל שאמור להגיע אליכם!! התוכנה ניתנת להורדה בגירסה חופשית וכוללת חבילה של 25 שפות וביניהם עברית. התוכנה תומכת ב- POP3 וב- IMAP.
להורדת חבילת השפות: Language pack

תוכנות ועזרים למחשב האישי:

להורדהלאתר הרשמי Photofiltre
תוכנה קלה ונוחה לתיפעול בכל הקשור לעריכה ועיבוד תמונות דיגטליות. ניתן להפעיל בעזרת התוכנה אפקטים רבים. התוכנה ניתנת בגירסה חופשית ותאפשר לכם לבצע התאמת תמונות לאתרכם בקלות וביעילות ללא ידע מקדים.
להורדהלאתר הרשמי WinRAR
WinRAR היא תוכנת דחיסה פופולארית. התוכנה מציעה כיווץ משמעותי של קבצים, שימוש נוח ומחיר זול, כמו גם תמיכה בשמות קבצים ארוכים במיוחד, יצירת קבצים הנפתחים מעצמם, הצפנה עם סיסמא, תיקון קבצים פגומים ועוד. התוכנה תומכת גם בקבצי zip. ניתן גם להוריד גירסה בעלת ממשק בשפות שונות ובכללן עברית. לשפות אחרות ומערכות הפעלה נוספות, ניתן לגשת לאתר הבית.
להורדהלאתר הרשמי WinZIP
WinZip היא תוכנה פופולרית לניהול קבצים דחוסים. התוכנה פועלת תחת מערכת ההפעלה חלונות של מיקרוסופט. תוכנה זו תומכת ב-17 פורמטי דחיסה, ביניהם ZIP‏, ARJ‏, LZH‏, CAB‏, TAR‏, MIN‏, TAZ‏, UUE ו-BHX, אך אינה תומכת פורמטי דחיסה פופולריים אחרים כגון RAR ו-ACE. התוכנה, המאפשרת לדחוס ולחלץ קובצי נתונים, שימשה במקור כעטיפה גרפית לתוכנת PkZip שמטפלת בקבצים מפורמט ZIP.
להורדהלאתר הרשמי WinACE
WinAce היא מתוכנות הדחיסה הפופולריות, התומכת במגוון רחב של פורמטים: ZIP, ARJ, ACE, LZH, RAR, CAB, ARC, GZ, TAR, TGZ, LHA, ZOO, UUE, ISO ו-BZ2.
להורדהלאתר הרשמי Winamp
נגן קבצי האודיו Mp3 הפופולרי כיום בשוק המציע: צריבת דיסקים, קידוד AAC,VP6,NSV, ממשק גראפי, התוכנה מסוגלת לנגן קבצי אודיו מסוגים רבים ושונים, ביניהם קבצי MP3 ו-WAV, וגם השמעת דיסקים רגילים.ותמיכה ב-VIDEO.
להורדהלאתר הרשמי Shoutcast
אפליקצית shoutcast היא חבילה שלמה המאפשרת לשדר מוזיקה בשידור חי למאזינים הנמצאים על גבי הרשת בזמן השידור. ניתן כמו כן לאכסן מוזיקה בשרתים של shoutcast וכך לשדר גם שאתם לא נמצאים על הרשת בעצמכם- שידור ארכיון מוקלט מראש.
להורדהלאתר הרשמי Adobe Reader
תוכנת Adobe Reader מאפשרת פתיחה וקריאת מסמכי PDF. בשנים האחרונות פורמט PDF הפך לפורמט פופולארי מאוד וגופים רבים משתמשים בו לצורך הצגת מסמכים שונים. סביר להניח כי תיתקלו במסמכי PDF רבים במהלך הגלישה ברשת ו/או בתכתובות אימייל ולכן רצוי שהמחשבכם יכלול תוכנה זאת.
להורדהלאתר הרשמי AVG Anti-Virus Free Edition
תוכנת אנטי וירוס יעילה לסינון וירוסים מהמחשב האישי. התוכנה מאפשרת סריקת הדיסקים הקשיחים גם בצורה מתוזמנת. התוכנה מבצעת סריקה אוטומטית לממשקי הדואר השונים הן בדואר נכנס והן בדואר יוצא. התוכנה חינמית ופופולארית מאוד.
להורדהלאתר הרשמי ICQ
ICQ (בעברית: איי. סי. קיו) היא תוכנת מסרים מידיים שפותחה על ידי חברת מיראביליס הישראלית. הגרסה הראשונה של התוכנה הופצה מנובמבר 1996 והייתה לתוכנה הראשונה שסיפקה שירות של מסרים מידיים באינטרנט. הגיית האותיות של שם התוכנה נשמעת כ-"I Seek You" ("אני מחפש אותך").
להורדהלאתר הרשמי Skype
סקייפ (באנגלית: Skype) היא תוכנת טלפוניה (Voice Over IP) מסוג "קצה לקצה" (Peer to peer). התוכנה נכתבה על ידי ניקלס זנסטרום וג'נוס פריס, יוצרי קאזה. הרשת נתמכת על ידי משתמשי התוכנה. משתמשי סקייפ יכולים לנהל ביניהם שיחות בחינם, להתקשר למספרי טלפון רגילים עבור תשלום (SkypeOut), לקבל שיחות ממספרי טלפון רגילים (SkypeIn) ולקבל הודעות דואר קולי.
להורדהלאתר הרשמי Screen2Exe
Screen2Exe היא תוכנה חינמית ללכידת כל  המתרחש על גבי המסך והפיכתו לסרטון וידאו, שתחסוך לכם אפילו את הצורך בנגן מדיה. התוכנה משתמשת במקודד ייחודי, הממיר את הסרטון שלכם לקובץ exe פשוט, שהקלקה עליו פותחת את הקליפ בחלון הכולל נגן, בלי שום צורך לחפש מקודדים או נגנים נוספים, כך שתוכלו להעביר אותו לכל מי שאתם רוצים בלי להסתבך.
להורדהלאתר הרשמי Far Manager
Far Manager היא תוכנה לניהול קבצים ב-Windows או מערכות הפעלה אחרות. Far Manager פועל במצב טקסט ומספק ממשק פשוט ואינטואיטיבי לביצוע רוב הפעולות הדרושות כגון: הצגת קבצים או ספריות; עריכה, העתקה או בשינוי שם של קבצים;  ועוד פעולות.
להורדהלאתר הרשמי PrimoPDF
כלי ליצירת קבצי PDF. לאחר ההתקנה התוכנה תוסיף עצמה לשורת המדפסות המוגדרות במחשב. כדי לשמור עמוד כ-PDF יש לשלוח את החלון או העמוד המבוקש להדפסה, ולבחור בתוכנה כמדפסת המבוקשת. בתפריט שיפתח לאחר מכן יש לבחור את את המיקום בו ישמר הקובץ.
להורדהלאתר הרשמי TeamViewer - הפתרון המקיף לתמיכה ולגישה מרחוק דרך האינטרנט
TeamViewer מתקשרת לכל מחשב אישי או שרת ברחבי העולם תוך כמה שניות. תוכל לשלוט מרחוק במחשב האישי של שותפך כאילו ישבת מולו.