חברת ארזנט - פתרונות אינטרנט מספקת שירותי אחסון אתרים מקצועי ומהיר עבור שרתי לינוקס (Linux) ושרתי ווינדוס (Windows)

כחברה המתמחה באחסון אתרים באינטרנט, אנו יודעים את חשיבות יציבות השרתים ולכן כל שרתי החברה הינם שרתי מותג אשר מתוחזקים ומנוטרים 24/7/365 לשם זמינות מקסימלית ועטופים בFireWall מתקדם לשמירה על אתרכם

הצוות המובחר בארזנט ישמחו להעביר את אתרך לאחסון בשרתים שלנו !

A A A
הדפסשלח לחבר

אחסון אתרים Linux

מיקום שרתי אחסוןישראל
זמינות שרת99.9%
השגחת שרתים24/7/365
מערכת הפעלהLinux (CentOS) 64bit
לוח בקרה מתקדםDirectAdmin
חשבונות דואר אלקטרוניללא הגבלה
תמיכה בPHP 5.3+ / 5.4+ / 5.5+ / 5.6+ / 7
תמיכה בבסיס נתונים MySQL עם סיומת MySQLi
אבטחת האתר על ידי מערכות Firewall מתקדמות
התקנת Wordpress – Joomla – Drupal בקלות

החל מ8 ₪ בחודש

בחר חבילת Linux

אחסון אתרים Linux

מיקום שרתי אחסוןישראל
זמינות שרת99.9%
השגחת שרתים24/7/365
מערכת הפעלהWindows Server
לוח בקרה מתקדםPlesk
חשבונות דואר אלקטרוניללא הגבלה
תמיכה מלאה ב ASP.NET 4.5 וב ASP
תמיכה בבסיס נתונים MySQL + Sql Server
אבטחת האתר על ידי מערכות Firewall מתקדמות
תמיכה ושירות רוב שעות היממה

החל מ10 ₪ בחודש

בחר חבילת Windows

חשוב לציין שבכל חבילות האחסון שאנו מציעים ניתן להתקין כל מערכת קוד פתוח אשר נבנתה בקוד צד שרת php כגון ולא רק: אחסון אתר ג'ומלה (Joomla), אחסון אתר וורדפרס (בלוג Wordpress), אחסון אתר דרופל (Drupal), אחסון פורומים (phpBB ,VBulletin ,IP.Board ,myBB), אחסון phpNuke, אחסון חנות וירטאולית ZenCart, אחסון אתר מג'נטו (Magento) ו PrestaShop, בנוסף צוות המומחים בחברתנו יעמדו לצידכם בשלבי התקנות מערכות קוד פתוח לאתרכם.

אחסון אתרים בשרתי Linux וWindows המאוחסנים בחוות השרתים בישראל

כל אתר אינטרנט, דורש אחסון (שרת), מסיבה שכאשר משתמש יכתוב את כתובת אתרכם, הוא יוכל לפנות למחשב זה ולהוריד ממנו את המידע הדרוש לו. כל אתרי האינטרנט הקיימים, יושבים ומאוכסנים ע"י חברת אחסון למינהם (בארץ ובעולם) אשר מאוכסנים ע"י חוות שרתים למינהם.
אחסון אתרים, עסק שיכול להגיע עד לאלפי שקלים, אם כי מאות אתרים חינמיים שמספקים שירותי אחסון אתרים בחינם. האתרים החינמיים בדר"כ יספקו לך שטח אירוח (מקום) קטן מאד וזהו החסרון העיקרי לאתרים המשתמשים במשאבים רבים (יתר קבצים). אולם, חבילות האחסון החינמיות שמאות אתרים מציעים, מיועדים בעיקר לאנשים שלא מתכננים להשקיע סכומי כסף רבים עבור אחסון אתר, אלא, רוצים לנסות עצמם בתחום הנ"ל על מנת להתחיל מקטן ולהתפתח בעתיד.
היתרון וההבדל בין חברות האחסון בארץ, לבין חברות האחסון לחו"ל, הוא יתרון לחברות האחסון בארץ, מכיוון שזמן טעינת האתר, מהיר יותר מזמן טעינת האתר בחו"ל.
מאידך, חבילות אחסון בחו"ל, זולות יותר, אך יש לחשוב ולבדוק האם כדאי להתמודד אם הפרשי הזמן ותמיכה טכנית בעלות של שיחה בינלאומית וכמובן, כמובן - השפה השונה.
לסיכום, חשוב מאד לערוך סקר שוק בנושא אחסון אתרים ובסופו של דבר לבחור היטב את חברת האחסון שלכם ע"י ביקורות והמלצות מחברים, בהצלחה.

מה חשוב לבדוק לפני רכישת חבילת אחסון?
כאשר אנו בוחרים חבילת אחסון לאתר האינטרנט שלנו חשוב לבחור את החבילה הנכונה על מנת למנוע מצב בו שטח האחסון אינו מספיק עבור קבצי האתר והנתונים השונים בו. נוסף על כך חשוב לברר מהו סדר גודל התנועה באתר ולבחור בחבילת האחסון המתאימה בהגבלת העברת הנתונים.
כמו כן, ישנם נתונים נוספים, נשמח ליעץ לכם, לפרטים נוספים ניתן לצפות בחבילות האחסון שלנו או למלא את פרטיכם ונציג שירות יצור עמכם קשר לקבלת ההחלטה הנבונה והנכונה ביותר.

צוות ארזנט עומד לרשותכם בכל עת, הנכם מוזמנים ליצור עימנו קשר בכל שאלה, בקשה או הצעה
טלפון משרד: 077-2148004 | דוא"ל מחלקת מכירות: Sales@ErezNet.co.il