עולם ומלואו של שירותי אינטרנט מתקדמים שמטרתם ליצור לך יתרון אמיתי בעולם כה תחרותי ולהצעיד אותך בבטחה קדימה

כל השירותים תחת קורת גג אחת

אנחנו מאמינים בפשטות ובנוחות. לכן אנחנו פורסים בפניך מגוון רחב ועשיר של שירותים מתקדמים בתחום האינטרנט, מפיתוח אפליקציות מורכבות, דרך שירותי אחסון מצוינים ועד שירותי קידום אתרים מקצועיים. ריכוז כל השירותים תחת קורת גג אחת יחסוך לך כסף רב וימנע עוגמת נפש מיותרת.

כל השירותים שלנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בארץ ובעולם. וזו הבטחה!

 

תהליך בניית אתר אינטרנט
קפה עלינו

כבר בפגישה הראשונה איתנו תרגיש בבית... היחס המיוחד, האכפתיות, המסירות, הליווי המחבק – הם חלק בלתי נפרד מאופיינו ומדרך התנהלותנו עם כל לקוח ולקוח.

בפגישה נכיר את הפרוייקט, קהלי היעד ונבצע "תחקיר" מעמיק אודות מטרות הפרוייקט והמבנה הכולל הנדרש להמשך העבודה. 

איפיון האתר UX / UI

נכין את מסמך האפיון הטכנולוגי שילווה אותנו בכל שלבי הפרוייקט. מסמך האפיון מפרט את מבנה האתר על כל חלקיו, ומבנה מסד הנתונים.

אנו דואגים לייעץ וללוות את הלקוח בהקמה או בשדרוג האתר וליצירת התאמה והרמוניה בין עיצוב האתר לתוכנו השיווקי.

חווית משתמש

מקשיבים לרצונות, לצרכים ולשאיפות שלך ואחרי שנבין את המסר שלך נתחיל בהקמה של האתר המותאם אלייך אישית וכן לקהל היעד שלך.

עיצוב גרפי

אנשי עיצוב מקצועיים וברמה הגבוהה ביותר. אנו גאים לומר כי המעצבים שלנו ביצעו פרויקטים לחברות בארץ ובעולם וחלק מהעיצובים אף קבלו התייחסות בתקשורת העולמית. אנו מספקים שירותי עיצוב גרפי לכל סוגי האתרים. את העיצוב אנו מתאימים, לדרישות ולסגנון השיווקי אותו בוחר הלקוח.

שירותי גרפיקה
פיתוח האתר

במקביל לעבודה על עיצוב האתר נתחיל בפיתוח הפרוייקט בהתאם למסמך האפיון שהוכן. בהתאם לאבני הדרך שנקבעו תוכל לבחון את התקדמות הפרוייקט שלך.

מערכת ניהול תוכן
השקת האתר

ההתרגשות בשיאה ולבסוף, עם סיום ביצוע בדיקות בקרת האיכות - נעלה את האתר החדש לרשת לקראת השקתו לקהלי היעד בישראל ובעולם.

קידום ושיווק

אחר השקת האתר נסייע לך להפיק ממנו את המירב והמיטב באמצעות קידום, שיווק ופרסום.

תחום קידום האתרים במנועי חיפוש הוא חלק בלתי ניפרד מבניית האתרים עבורנו. אנו דואגים שהאתר שלך יבנה אופטימלית למנועי החיפוש השונים ובראשם גוגל כדי שקהל היעד שלך יוכל למצוא אותך ביתר קלות בדפי התוצאות באמצעות מילות החיפוש הרלוונטיות והמתאימות ביותר עבורך.

קידום אתרים

 

מתי לאחרונה קיבלת כל כך הרבה תשומת לב?...

כבר בפגישה הראשונה איתנו תרגיש בבית... היחס המיוחד, האכפתיות, המסירות, הליווי המחבק – הם חלק בלתי נפרד מאופיינו ומדרך התנהלותנו עם כל לקוח ולקוח.

אנשי מקצוע אחד אחד

הנכס הגדול ביותר שלנו הוא אנשי המקצוע המובחרים שלנו. אנחנו בוחרים אותם בקפידה: מפתחים ומתכנתים, בוני אתרים, כותבי תוכן, מעצבים, מחזיקי שרתים. כולם כאחד מומחים ומובילים בתחומם, ובעלי יכולת מוכחת וכישרון ליצור לך בידול, בולטות ונוכחות חזקה בשטח.

אין לקוח שהוא גדול מדי או קטן מדי עבורנו

במשך השנים, צברנו ניסיון רב בטיפול במגוון רחב של לקוחות עסקיים מתחומי פעילות שונים ומגוונים. הניסיון והגישה המיוחדת שלנו מכשירים אותנו להעניק טיפול מקיף וייחודי ומענה מושלם לכל לקוח, בכל תחום.

כל אחד יכול

אחת המטרות המוצהרות החשובות שלנו היא להיות נגישים לכל בעל עסק השואף להתקדם. לשם כך גיבשנו מדיניות מחירים הוגנים וגמישים במיוחד. אנחנו מאמינים כי שירותים בסטנדרטים גבוהים לא חייבים להכתיב מחירים גבוהים. אנחנו גאים במאות הלקוחות שלנו, שצמחו וגדלו עם ארזנט והגיעו להישגים יפים ומרשימים בעולם כל כך תחרותי.

צוות ארזנט עומד לרשותכם בכל עת, הנכם מוזמנים ליצור עימנו קשר בכל שאלה, בקשה או הצעה
טלפון משרד: 077-2148004 | דוא"ל מחלקת מכירות: Sales@ErezNet.co.il