אתר תדמית – חלון הראווה של העסק

איך אנו בונים יחד אתר תדמית

  • ניתוח ואפיון – אתר תדמית דומה לחלון הראווה של העסק. בתהליך האפיון אנו בוחרים במה למקד את האתר, מה להחצין על מנת ליצור מראה מזמין ואלגנטי.
  • עיצוב הוא הכל – מחקרים מצביעים על כך ששבריר השניה הראשון שבו נחשף המשתמש לאתר הוא זה שקובע האם תיסגר עסקה. כמו שאומרים, אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני. אנו בונים יחד קונספט עיצובי לאתר ודואגים שתהיו גאים ומחוברים עליו. בנוסף, או בודקים מהם מאפייני קהל היעד ואילו קונספטים עיצוביים מתאימים להם. כל אתר אצלנו ייחודי ואנו לא חוזרים על עיצובים.
  • UX/UI – חווית השימוש באתר חשובה יותר מכל. אנו בודקים כיצד הלקוח עושה שימוש באתר, כיצד הוא נע מנקודה לנקודה בו. באתר תדמיתי, תנועה מסתכלת באתר יכולה ליצור רושם שלילי שיתבטא בנסיגה מסגירת עסקה.
  • בונים כדי לקדם, מקדמים כדי לבנות – אתרי התדמית שלנו נשענים על יסודות חזקים ומתאימים לגוגל. אנו בונים אתר שקל לקדם, ומקדמים אתר על מנת לבנות את העסק של הלקוח.
  • תפעול – אתה מכיר הכי טוב את העסק שלך ואין שום סיבה שלא תדע לתפעל בעצמך את העסק האינטרנטי שלך. מערכת ניהול האתרים שלנו מאפשרת לך להוסיף מלל, לשנות תמונה ובקיצור, לעשות מה שצריך על מנת לעדכן אתר.

המבקרים באתר חייבים לקבל את התמונה המלאה והעדכנית ביותר אודות הפעילות שלך,
ולכן האתר חייב להיות דינאמי וגמיש, ועליו להיות מעודכן בתכנים העדכניים ביותר בכל זמן נתון

אנשי המקצוע שלנו ישמחו לעמוד לרשותך לצורך הקמת אתר אינטרנט וכל הנושאים הנלווים אנו נלווה אותך שלב אחר שלב, החל מפגישת ייעוץ בה נאפיין את דרישות האתר, את מורכבותו ואת הקונספט העיקרי עליו יתבסס האתר

 

אנו מתמחים בבניית אתרים מסחריים ועסקיים תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר

חשיבותו של אתר אינטרנט

אתר אינטרנט מקצועי ומזמין יגביר את החשיפה לעסק שלך. באתר כזה תוכל להציג את המוצרים שאתה מוכר או מקדם ולהציג תמונות שלהם או סרטונים.
בניית אתרים מוקפדת ואיכותית תעצב את התדמית והאווירה אותן אתה מעוניין לייחס למוצר שלך. אתר האינטרנט יהווה אפיק פנייה נוסף ללקוחות הקיימים, ויהווה מקור משיכה ללקוחות פוטנציאלים.
אין עוררין על כך שבעידן הדיגיטלי בו אנו חיים כל בעל עסק חייב אתר אינטרנט על מנת לקדם את עצמו והיום זה קל מאי פעם הפשטות היחסית של בניית האתר ואחסונו.


בניית אתרים מקצועית וקידום האתר מדי יום

תהליך בניית אתרים אינו עניין של מה בכך ואינו ראוי לכל חובבן בתחום, שכן בניית אתרים הינה תורה אינטרדיסצפלינרית הכוללת בתוכה מידע רב המושתת על ההבנה בתחום היישומים השונים הדרושים לצורך בניית אתרים בשקלול של מראהו החיצוני ופונקציות נגישות, הנבנות על בסיס נתוני מידע של העסק הספציפי, כגון קהלי יעד רלוונטיים, צינורות שיווק נכונים ויעילים, מערכות מותאמות לעסק באופן ייחודי והקניית מיומנויות תפעוול האתר להנגשתו לקהל הגולשים, היינו, קהל הלקוחות הפוטנציאלי.

כדי להבטיח את הגדלת הרווחים, שמירה על פופולאריות ורלוונטיות, ושמירה על מיקום האתר בעמוד הראשון של גוגל, כמו גם מיצוב ההכרה בתדמיתו הציבורית של העסק ושמירה על עדכניותו התמידית, ייצור תכנים חדשים בקצב שוטף, עדכון האתר בהתאם לממשקים שונים, שדרוגו באמצעות מילות מפתח יעילות והבטחה של תפעול עסק יעיל ושוטף על ידי שימוש בלתי פוסק ונטול הפרעות כגון חוסר הכרת תוכנות או התקלות בבעיות תפעול שונות, הצעד החכם ביותר עבור כל עסק הינו פנייה לחברת בניית אתרים מקצועית ושירות של אחסון אתרים המבטיח את מיקומו הגבוה בגוגל – תמיד.

 

 

 

בואו לבנות איתנו אתר תדמיתי

ניסיון ומומחיות

למעלה מעשר שנות ניסיון מאחורינו ואנו מתחדשים כל הזמן. הניסיון לצד הלימוד המתמיד מכשירים אותנו להעניק טיפול מקיף וייחודי לכל לקוח, בכל תחום.

עוצמה טכנולוגית

כל השרתים שלנו מכילים מעבדי Intel® Xeon וזיכרונות ECC ייעודיים בהקצאה פרטית ומובטחת. העוצמה הטכנולוגית הזו מאפשרת למשתמש הקצה מהירות ויעילות בעת השימוש באתר.

מערכת ניהול חכמה

קל מאד לנהל אתר, לשנות עיצוב וליצור חדש, באמצעות מערכת ניהול התוכן שלנו. אנו עושים הכל על מנת שתוכל לנהל את אתרך בעצמך, כך שתוכל לחסוך כסף וזמן.

ראייה כוללת

אצלנו תוכל למצוא את הכל במקום אחד – הטכנולוגיה, בניית האתר, קידום, פרסום ותוכן. הראיה הכוללת שלנו מאפשרת לנו לתת ללקוח את התשובה המקצועית המתאימה.

עיצוב

מומחי העיצוב שלנו מתעדכנים כל הזמן ונמצאים בחזית הטרנדים הבינלאומית – הם מבינים היטב מהי השפה העיצובית הנדרשת ומיישמים אותה.

תוכן ושפה

תוכן שמתאים לקהל היעד דורש מומחיות וניסיון. כותבי התוכן שלנו דוברים עברית ואנגלית (ושפות נוספות במידת הצורך) ויודעים כיצד לנסח מסרים שחודרים ללב הלקוח.

ראייה מותגית

אנו רואים כל לקוח כמותג ומאפשרים לו לבנות את המותג הייחודי שלו באמצעות גרפיקה, צבעוניות ותוכן מתאימים. גם הלקוח הקטן ביותר, מקבל יחס של מותג.

מטרות ויעדים

לדעתנו, אתר אינטרנט הוא כלי מסחרי שמטרתו עסקית. על כן, אנו בודקים את מטרות ויעדי הלקוח ברמה העסקית והשיווקית ובונים את האתר בהתאם.

תמיכה אישית ואדיבה

היחס המיוחד, האכפתיות, המסירות, הליווי המחבק – הם חלק בלתי נפרד מאופיינו ומדרך התנהלותנו עם כל לקוח ולקוח.

האתרים שלנו מגובים

משאבים אישיים ומהירים במיוחד

האתרים שלנו מאובטחים

משאבים אישיים ומהירים במיוחד

האתרים שלנו מותאמים

משאבים אישיים ומהירים במיוחד

הלקוחות שלנו אותנו!

ארזנט בחרה לעבוד עם ספקים ושותפים עסקיים המובילים בתחום החומרה והתוכנה

בניית אתר תדמית

אתרים.

  למד עוד

בניית חנות וירטואלית

אתרים.

  למד עוד

בניית דפי נחיתה

אתרים.

  למד עוד