חבילות שרתי VPS כוללות אפשרות לניהול ותחזוקה מלאה של שרתי VPS על ידי מערך התמיכה שלנו שבעה ימים בשבוע, 24 שעות ביממה.

חבילת VPS מאפשרת לכם להתמקד בנושאים שיניעו אתכם קדימה כגון: פיתוח האתר, שיפור הקוד באתר, הגדלת המכירות בעוד אנו נותנים אחריות על תחזוקת השרת ברמת החומרה וניהול השרת יתרון שמאפשר לכם שקט תעשייתי והתמקדות בעיקר העבודה שלכם

A A A
הדפסשלח לחבר
ליבותזיכרון יעודינפח דיסק יעודיתעבורה (GB)כתובות IP

מערכת הפעלה:

ממשק ניהול:

מערכת הפעלה:

ממשק ניהול:

סיכום הזמנה:

 הזמנה
סוג שרת:
-
מספר ליבות:
-
זיכרון ייעודי:
-
נפח דיסק יעודי:
-
תעבורה:
-
כתובות IP:
-

מיקום השרתים:ישראל
גיבוי:כולל
גישה לשרת:RDP/SSH
מחיר 0
המחיר כולל מע"מ כחוק ט.ל.ח

בשנים האחרונות יותר ויותר ארגונים עוברים לשימוש בשרותי מחשוב ענן. כחלק משירותים אלו אנו מציעים ללקוחותינו חבילות אחסון על גבי שרתי VPS של חברתנו. שרתי VPS (Virtual Private Server) המוכרים גם כשרתי VDS (Virtual Designated Server) נותנים לכם שירות של שרת פרטי בעל אפשרות הרחבה וצמצום המפרט הטכני של השרת על פי דרישתכם בלי הצורך לרכוש שרת יעודי (חומרה) או תוכנות נוספות עבור השירות אותו אתם מעוניינים לקבל.

חבילות שרתי VPS כוללות אפשרות לניהול ותחזוקה מלאה של שרתי VPS על ידי מערך התמיכה שלנו שבעה ימים בשבוע, 24 שעות ביממה.
הקצאת שרתי VPS של חברתנו ממוקמים בחוות השרתים החדשה של 012 הכוללות את הטכנולוגיה החדישה והמתקדמת ביותר. החווה מוגנת על ידי מצלמות אבטחה במעגל סגור, מערכת מתקדמת לגילוי אש, מערכות קירור משוכללות ושמירה פיסית על ידי אנשי אבטחה מסביב לשעון במשך כל ימות השנה.

כל שרתי VPS הינם בעלי מפרט טכני עשיר וכוללים מעבדי Dual Quad Xeon Core של חברת אינטל, זיכרון ECC, רוחב פס גדול במיוחד, כתובות IP ייעודיות לשרת, גישת ROOT מלאה, תעבורת נתונים חודשית, תיבות דואר אלקטרוני וכל זאת ללא הגבלה. המפרט ניתן לשינוי על פי הצרכים הגדלים של אתרכם ובכל זמן.

כל שרתי VPS מותקנים עם מערכת הפעלה לינוקס (Linux) עם הפצות Debian או RedHat המתקדמות עם הקצאת משאבים מובטחת הניתנת לגידול בהתאם לצרכים של אתרכם. שירות שרתי VPS כולל בין היתר אפשרות לניהול ותחזוקת השרת מרחוק וגישה מאובטחת של SSL. שרתי VPS מגיעים עם תמיכה מובנת לשירותי האינטרנט המתקדמים ביותר,  שירותי ניטור, סטטיסטיקה וניהול לוגים. כל זאת על מנת להבטיח זמינות ופעילות מלאה של אתר האינטרנט שלכם.