שירות CloudFlare

אתרי אינטרנט המופעלים באמצעות CloudFlare רואים שיפור משמעותי בביצועים וירידה בספאם ובהתקפות אחרות

יתרונות שימוש בקלואדפלייר

 • רשת CDN גלובלית
 • האתר נטען 2X יותר מהר
 • האתר מאובטח יותר
 • שימוש ב-60% פחות רוחב פס
 • תעודת אבטחה SSL בחינם
 • אופטימיזציה לביצועי האתר
יתרונות שימוש בCloudflareהיתרונות
CLOUDFLARE Pro

Pro

CLOUDFLARE
95.00/חודשי
הזמן
 • Fast, easy-to-use DNS
 • Free automated SSL certificates
 • Global content delivery network (CDN)
 • Unmetered mitigation of DDoS attacks
 • Up to 100k Workers requests and 30 scripts
 • Enhanced security with Web Application Firewall (WAF)
 • Bot report & basic mitigation
best value
CLOUDFLARE Business

Business

CLOUDFLARE
950.00/חודשי
הזמן
 • כל הכלול בחבילת PRO
 • Web application firewall (WAF)
 • SSL / TLS 1.2 & 1.3
 • Bot analytics & advanced mitigation
 • Minimum edge cache expire TTL at 30 minutes
 • Analytics time-range at 15 minute scope
 • 50 Pages rules
 • 100% uptime SLA

יתרונות שימוש בשירות קלאודפלייר (CloudFlare) לאתר שלך

CloudFlare היא מערכת המשפרת את ביצועי האתר ואת אבטחתו כאשר היא משמשת ב-Proxy בין הגולשים לבין שרתי ErezNet.

ברגע שהאתר שלך הוא חלק מקהילת CloudFlare, תעבורת האינטרנט שלו מנותבת דרך הרשת הגלובלית החכמה CDN וקבלת אופטימיזציה אוטומטית לדפי האינטרנט שלך, כך שהמבקרים שלך יקבלו את זמני טעינת הדפים המהירים ביותר ואת הביצועים הטובים ביותר.

רשת CDN גלובלית

רשת CDN גלובלית

CloudFlare פועלת מתוך 95 מרכזי נתונים (מדינות) ו200 ערים ברחבי העולם. ה-CDN שומר אוטומטית את הקבצים הסטטיים שלך בצמתי קצה, כך שקבצים אלה נשמרים קרוב יותר למבקרים שלך תוך שהם מעבירים את התוכן הדינמי ישירות משרת האינטרנט שלך.

CloudFlare משתמשת בטכנולוגיה בשם Anycast בכדי לנתב את המבקרים שלך למרכז הנתונים הקרוב ביותר. התוצאה, שהאתר שלך, נטען במהירות כפולה עבור המבקרים ללא קשר למיקומם.


CloudFlare - אבטחת WAF

הגן על אתר האינטרנט שלך ממגוון איומים מקוונים החל משולחי דואר זבל ועד הזרקת SQL וכלה בהגנת DDOS. טכנולוגיית CloudFlare מגלה אוטומטית התקפות חדשות המתעוררות נגד האתר ברשת.

ברגע ש-CloudFlare מזהה התקפה חדשה, CloudFlare חוסמת את ההתקפה הן עבור האתר המסוים והן עבור הקהילה כולה.

CloudFlare - אבטחת WAF

CloudFlare Analytics - ניתוח ודוחות

CloudFlare Analytics - ניתוח ודוחות

CloudFlare מספקת לימוד ותובנה לתעבורת האתר שלך, שאינך יכול לקבל מתוכניות ניתוח אחרות. בנוסף לניתוח מבקרים, אתה יכול לפקח על איומים וסורקי מנועי חיפוש שונים. עבור מרבית האתרים, איומים וסורקים אלו מהווים 20% עד 50% מהתנועה.


CloudFlare Optimizer - מיטוב

דפי אינטרנט עם שרתי מודעות ווידג'טים של צד שלישי נטענים בצורה מהירה יותר, הן בניידים והן במחשבים. CloudFlare מייעל באופן אוטומטי את הדפים שלך, כדי למזער את מספר החיבורים לרשת ולהבטיח שאפילו משאבי צד שלישי לא יאטו את עיבוד העמודים.

CloudFlare Optimizer - מיטוב

CloudFlare RailGun

CloudFlare RailGun

Railgun מבטיחה שהחיבור בין שרת המקור לרשת Cloudflare יהיה מהיר ככל האפשר. Railgun דוחסת אובייקטים אינטרנטיים שלא הושגו בעבר על ידי מינוף בטכניקות דומות לאלו ששימשו בדחיסת וידאו באיכות גבוהה. פעולה זאת גורמת לעלייה בביצועים נוספים.

* זמין רק בחבילת Business


Cloudflare SSL

Cloudflare מאפשר לך להשתמש בתעודת SSL עבור הדומיין וכל תתי הדומיינים שלך, תוך מתן אישור SSL בחינם. כך אתה נהנה משני העולמות תעודת SSL הן לדומיין והן תתי-הדומיינים יעזרו לך לרכוש את אמונם של הגולשים ובמקביל לשמור ולספק מידע רגיש באתרך.

תמיכה ב-HTTP3 או H3 הוא פרוטוקול ה-HTTP האחרון שפותח על ידי IETF. עדיין בגרסת BETA וצפוי להיות נתמך בקרוב. H3 מבוסס על פרוטוקול רשת בשכבת QUIC, שתוכנן במקור על ידי גוגל. שונה מגרסאות קודמות כמו H2, שהופקו מפרוטוקול SPDY.

תעודת אבטחה SSL לאתרך בחינם

תמיכה אישית

תמיכה אישית

בחברה פועל מוקד שירות לקוחות (HELP-DESK) הזמין רוב שעות היממה. לב הפעילות שלנו הוא הרצון לתת שירות טוב, יחד עם רמה טכנית גבוהה. הניסיון והידע שנצברו בחברה מאפשרים לנו לספק שירות טוב ומקצועי לצד חווית לקוח טובה.

עבור לתמיכה
REDBULL

Cloudflare
Cloud Based Protection

צפו בסרטון
מידע על שימוש ב-Cloudflare

שאלות ותשובות CLOUDFLARE

ריכזנו בעבורכם מספר רב של שאלות ותשובות נפוצות, אשר נתקלנו בהם במהלך השנים בעת מתן שירותי Cloudflare, מקווים שהם יעזרו לכם לבחור בנו להוביל אתכם קדימה!

מה זה Cloudflare?

Cloudflare הוא מוצר מסוג CDN המגן מפני איומים כמו הזרקת SQL וגניבת זהות. Cloudflare גם משפר את ביצועי האתר ומזרז את זמני הטעינה באמצעות מרכזי הנתונים המרובים שלהם הממוקמים ברחבי העולם.

איך עובד Cloudflare?

Cloudflare מבטיח שהאתר שלך מוגן ומסופק לגולש במהירות המירבית. ברגע שהאתר שלך מצטרף לקהילת Cloudflare, תעבורת האינטרנט שלו מנותבת דרך רשת מרכזי הנתונים הגלובלית שלהם. המבקרים שלך יחוו את זמני טעינת הדפים המהירים ביותר ואת הביצועים הטובים ביותר.

תוכלו ליהנות גם מCloudflare שכן הוא מגן על האתר שלכם מפני איומים, בוטים פוגעניים וסורקים שיכולים לבזבז את רוחב הפס ואת משאבי השרת שלכם.

כמה גדולה רשת Cloudflare?

רשת הענן הגלובלית (Anycast) של Cloudflare משתרעת על פני 200 ערים ביותר מ-95 מדינות, מה שמאפשר ל-Cloudflare לעבוד תוך 100 אלפיות השנייה. מקטין את זמן ההשהיה הראשונים על ידי העברת תוכן קרוב יותר למבקרים.

מי משתמש בCloudflare?

יותר מ-100,000 לקוחות משתמשים ובוטחים בשירות Cloudflare, כולל מספר מהחברות הגדולות ביותר בעולם כמו פייסבוק, Lyft, Stack, Udemy, Hubspot, Shopify ורבים אחרים.

כמה שאילתות DNS יכולה Cloudflare להתמודד?

רשת Anycast העולמית של Cloudflare מופעלת על ידי שירות ה- DNS שלהם, ומתמודדת עם למעלה מ-740 מיליארד שאילתות DNS מדי יום.

כ- 25 מיליון נכסי אינטרנט, כולל ארגונים גדולים, אתרי מסחר אלקטרוני וסוכנויות ממשלתיות משתמשים ב- Cloudflare DNS כדי לוודא שאתר האינטרנט שלהם זמין תמיד לכל אדם בעולם.

האם Cloudflare עובדת מול כל מערכת CMS?

Cloudflare עובדת מול כל מערכת CMS ועם כל אתר (Drupal, Wordpress, Joomla וכו'), אנו נשמח לעזור לך להתקין ולקפנג את Cloudflare באתרך.

מהי קיבולת הרשת העולמית של Cloudflares?

מעל 59 Tbps.

כיצד משפיע Cloudflare על ביצועי הSEO של האתר שלי?

מהירות האתר וחוויית הדף הם גורמי דירוג ישירים של SEO, כאשר גוגל אף מציינת שהיא מודדת אתרים לפי זמן הטעינה הראשוני.

השימוש בCloudflare הוא הדרך הטובה ביותר לשפר את טעינת הדפים ולספק חוויות משתמש עשירות, כאשר אנליסט הטרנדים של גוגל, ג'ון מולר, אפילו מצהיר ש-CDN יכולים לעזור לדירוג לאתרים היטב.

מהי התקפת DDoS?

מתקפת DDos מציפה אתר או שירות מקוון בכמות גדולה של תנועה כדי להפוך אותם ללא זמינים. האתר המותקף בדרך כלל מרשת מחשבים הנקראת BotNet.

BotNet היא רשת מחשבים המשמשת לגרום להתקפת DDoS (Distributed Denial of Service). מחשבי BotNet משמשים לעיתים קרובות ללא ידיעת בעליהם או אישורם מכיוון שהם כנראה מכילים וירוס או תוכנה זדונית שלא ביודעין על המחשב.

האם יש עלות נוספת להגנה על DDoS?

לא, הגנת ה- DDoS של Cloudflare וה- CDN העולמי כלולים בכל החבילות.

האם יש צורך להתקין חומרה או תוכנה?

לא, אין התקנה של חומרה או תוכנה, והשירות שקוף לחלוטין למשתמשים שלך.

האם נדרשים שינויים בקוד?

אין צורך בשינויים בקוד וההתקנה מאוד מהירה.

אילו מוצרי אבטחה יש לCloudflare?

חומת אש, הגנת DDoS, הגבלת בקשות, ניהול בוטים ועוד. הצוות המנוסה שלנו יעזור לך לבחור את החבילה המתאימה לארגון שלך על סמך המדדים שלך.