עיצוב באנרים

באנר (באנגלית Banner - "כרזה") היא מודעה באתר אינטרנט, המשמשת לפרסום, ומטרתה למשוך גולשים מהאתר שבו מופיע הבאנר אל האתר המפרסם. מודעות באנר מורכבות בדרך כלל מקבצי תמונה, וכן אמצעי מולטימדיה המפעילים טכנולוגיות כמו: Java, Microsoft Silverlight, אדובי פלאש ו-Shockwave. מודעות המשתמשות באמצעים אלו, כוללות בדרך כלל גם אנימציה, קול ווידאו, שנועדו למשוך את תשומת לב הגולשים בצורה אפקטיבית יותר למודעה.

קיימים שני סוגים של באנרים עיקריים:

באנר סטטי:  הנקרא גם "באנר תמונה" אשר ניתן לשלבו באתר אינטרנט ולהוסיף לו קישור לאתר חיצוני.
באנר פלאש: מאפשר גרפיקה דינאמית מרשימה במיוחד, אשר משלב אנימציה, מעברים בתנועה בין מסר כתוב לתמונות, שילוב מוזיקה וודיאו.

המטרה העיקרית של הבאנר היא למשוך את הגולש לאתר האינטרנט, בכדי לקדם את המכירות.

באנר איכותי נבחן במספר גורמים:

היכולת למשוך את הגולש בין ים ה"גירויים" האינטרקטיביים באינטרנט.
היכולת לתת מסר פרסומי מתאים בכדי למשוך את הלקוח הפוטנציאלי.
היכולת להתאים את הבאנר לאתר אינטרנט אליו יגיע הגולש במסר ובצבעים.

חברת ארזנט פתרונות אינטרנט תבנה עבורכם את הבאנר המתאים ביותר, הן במסר השיווקי, הן בעיצובו החזיתי ובטכנולוגיות מתקדמות וחדישות ביותר.

עיצוב כרטיס ביקור

כרטיס ביקור הוא כרטיס המכיל פרטים מזהים ופרטי התקשרות של אדם / חברה, ומשמש להעברה מהירה ונוחה של פרטים אלו.
כרטיס הביקור עשוי בדרך כלל מנייר עבה, צורתו מלבנית וגודלו המקובל 9x5 ס"מ, והוא כולל פרטים מינימליים הקשורים בבעליו של הכרטיס: שמו ושם משפחתו, מקום פעילותו (כולל לוגו) ותאור התפקיד שהוא נושא, והדרך להתקשר אליו בטלפון, במכתב או בדוא"ל

כרטיס הביקור מהווה מרכיב ייצוגי בדרכו של הארגון והאנשים הפועלים בו. לכן רבים משקיעים מחשבה רבה ביצירת כרטיס התואם את תדמיתם ואת שאיפותיהם העסקיות. השקעה זו יכולה להתבטא בעיצוב הגרפי של הכרטיס, בחומרים ממנו הוא עשוי (נייר משובח או פשוט, פלסטיק, או כרטיס מגנטי), בהוספת תמונה או רכיב גרפי אחר, בתימלול פשוט או מתוחכם, בהוספה או הדגשה של פרטים רלוונטיים.

עיצוב אייקונים

SEO