"אתר אינטרנט בלי פרסום ברשת
הוא כמו חדשה מרעישה שאף מהדורת חדשות לא מספרת עליה"

מאות לקוחות מרוצים ושיטת ניתוח שיווקי ייחודית שלוקחת בחשבון את הצרכים שלך כלקוח

 מטרות ויעדים
 תנאי השוק
 התנהגות הגולשים
 אפקטיביות פעילות ביחס לציפיות
 
הערך
המוסף
שלנו
קידום
אתרים

מעל 4.5 מיליון משתמשים פעילים בחודש במדינת ישראל

למה כדאי לפרסם בפייסבוק איתנו?
 יכולות פילוח ומיקוד
 מיקוד בתוצאות – פרפורמנס
 יצירתיות
 אמינות
 תחזוקה מלאה של הדף העסקי שלך
 דיווחי אמת
 FREE Marketing & SEO Tools
 30 Day Money Back Guarantee
למד עוד

מנוע החיפוש מספר 1 בישראל ובעולם

למה כדאי לפרסם בגוגל איתנו?
 יכולות פילוח ומיקוד
 שיטות אופטימזציה לחסכון בעלויות
 יצירתיות
 אמינות
 אסטרטגיית מילות מפתח מוכחת
 קופירייטינג יצירתי ומגיב
 FREE Marketing & SEO Tools
 30 Day Money Back Guarantee
למד עוד

בודקים באופן מדויק ומעמיק את האתר שלך, על מנת להגיע למקסימום

SEO – קידום אתרים
 מחקר מילות מפתח
 פרמטרים של חווית משתמש
 מהירות אתר
 כתיבת תוכן
 שיפור חווית משתמש
 אופטימזציית ONPAGE
 אופטימזציית OFFPAGE
 קישורים נכנסים ויוצאים
למד עוד

תוכן מדויק שמתאים בדיוק לסביבת הפעילות שלך. על מנת לספר את סיפור המותג הנכון אנו עושים שימוש במודל מיוחד של שאלות כיוון שפיתחנו

תוכן שיווקי
 קהל היעד - מיהם הצרכנים? מה הפרופיל שלהם? מה הם עושים? איפה באינטרנט אפשר למצוא אותם?, מה מושך אותם?
 שוק – מיהם המתחרים? מה השפה השיווקית והפרסומית שלהם? איך הם מושכים לקוחות?
 מותג – מהו המותג? מה מאפייניו? מה היתרונות היחסיים שלו?
למד עוד

קידום אתרים

שיווק ברשתות חברתיות תפס את מקומו המכובד בשנים האחרונות כאחד מאמצעי השיווק העיקריים במדיה האינטרנטית וזאת בזכות שני יתרונות בולטים: היתרון הראשון הוא הפעלת "סוכני משנה" ללא גיוס כלל וכלל. כל צפייה או העברה של מסר במדיה החברתית, בין אם הוא אישי או שיווקי, מגדילה את מעגל הצפייה ומאפשרת שיווק רשתי המבוסס על צפיות ותגובות. כל תגובה, רישום או פרסום בעמוד האישי של אחד הצופים מביאה אליה את האנשים המקושרים לאותו צופה במדיה החברתית וגורמת להרחבה מידית של קהל הצפיות. ניתן לראות בכל גולש וגולש ברשת כמעין סוכן משנה של החברה, המבצע את עבודתו נאמנה, מבלי שבכלל התכוון לכך. עובדה זו יוצרת אפקט שרשרת, ושיווק שממשיך לעבוד רק מכוח התאוצה החברתית שצבר בהתחלה.
 
אחד היתרונות הגדולים ביותר בשיווק ברשתות החברתיות, אם לא היתרון הגדול ביותר, הוא העלות המזערית של השיווק. שיווק בפייסבוק או ביוטיוב יכול להסתכם בהוצאות מזעריות הכרוכות בהכנת הסרטון, בניית האפליקציה הייחודית לפייסבוק או בחשיבת הקופירייטינג מאחורי בניית דף נחיתה מתאים. מעבר לעלויות הפיתוח הראשוניות, העלות היא מזערית ושואפת לאפס, מכיוון שהפרסום פשוט פועל מעצמו.

קידום בפייסבוק

כולנו מכירים את מהפיכת הפייסבוק שפקדה את עולמנו בשנים האחרונות. הפייסבוק נהיה מדיה הכרחית בכל בית ובכל מחשב. הפייסבוק מאפשר לכל אחד ואחת להתעדכן בעולמם של חבריהם הטובים, לשמוע ולהשמיע את דעותיהם על מגוון רחב של נושאים. הפייסבוק הוא כלי מצוין להעברת מסרים ומידע באופן אישי ולהשגת תמיכה נרחבת של קהל אוהדים גדול. הפייסבוק מאפשר לדעת את דעת הרוב, או את דעתם של חברים עליהם אנו סומכים בכל אירוע, בית עסק, מוצר או אתר, באמצעות מגוון האפשרויות להבעת דעה. כפתור ה"LIKE" המוכר בונה את המוניטין החברתי הוירטואלי של אתרי אינטרנט, קבוצות, תגובות, או כתבות, ומאפשר לקהל הפשוט להכיר את המלצת הרוב בעניין.

בגלל הנראות המקסימלית של כל פריט מידע בפייסבוק, שיווק בפייסבוק נהיה אחד מכלי השיווק הרווחים ביותר בעולם האינטרנט כיום. כמו בגוגל, כך גם בפייסבוק, אם אתה לא שם, אתה לא קיים! גם כשמדובר באתר, בחברה או בבית עסק, שיווק בפייסבוק משלים את תמונת השיווק והופך את המוצר או השירות הניתנים על ידי בית העסק לנגיש חברתית לקהל היעד שלו. בנוסף, שיווק בפייסבוק מאפשר לכל אדם להכיר את העדכונים החדשים ביותר, ולגלות את היקף התמיכה החברתית שמקבל האתר, המוצר או השירות המפורסם.

קידום בגוגל

SEO

קידום אורגני

SEO

קידום ממומן

SEO

קידום באמצעות ....

SEO